EMIS NEXT dla Badań i Analiz Akademickich - webinar

EMIS NEXT dla Badań i Analiz Akademickich - webinar

Środa, 19 czerwca, g. 14:00

Register https://register.gotowebinar.com/register/8527616910887646553?utm_campai...

Czwartek, 4 lipca, g. 14:00

Register

https://register.gotowebinar.com/register/1176570239758677592?utm_campai...

 

Poznaj EMIS Next dla Badań i Analiz Akademickich

W oparciu o szeroko zakrojone badania użytkowników, EMIS Next dla Badań i Analiz Akademickich został zaprojektowany z myślą o konkretnych funkcjach i narzędziach wspierających pracę zespołów analiz akademickich. Zapewnia ulepszone i bardziej produktywne korzystanie z platformy, bogatsze informacje o firmach, rynkach oraz nowe funkcje monitorowania, a wszystko to w jednym miejscu. Nowości:

· Szybkie znajdowanie właściwych odpowiedzi: Nowa wyszukiwarka oparta na AI i zautomatyzowana ekstrakcja danych i wykresów z raportów PDF.

· Szybkie poruszanie się po rynkach: Nowe, lepsze profile branżowe i krajowe; oparte na AI wiadomości zasilane treściami open source w celu wykrywania trendów i sygnałów oraz nowe narzędzia sektorowe do łatwego identyfikowania głównych graczy, wielkości rynku i udziałów w nim.

· Pogłębione profilowanie firm: Nowe lepsze profile firm, które dostarczają kluczowych danych na temat prywatnych spółek, analizy wiadomości oparte na AI w celu zidentyfikowania tematów związanych z firmą (EMIS AI Signals), nowe połączenia korporacyjne z właścicielami, spółkami zależnymi i kadrą kierowniczą oraz nowe wiadomości ESG dotyczące firm.

· Łatwa organizacja i rozpowszechnianie badań i analiz: Nowe foldery do organizowania wyszukiwania.

· Monitorowanie interesujących tematów: Nowe popularne tematy na rynku i rekomendacje treści oparte na profilu użytkownika oraz nowe konfigurowalne pulpity nawigacyjne dla interesujących tematów.

 

Podczas tych czterdziestominutowych sesji wprowadzimy Cię do EMIS Next, poprowadzimy przez nowy interfejs i będziemy poruszać się po nowych treściach, funkcjach i narzędziach, specjalnie zaprojektowanych dla Twojego procesu biznesowego. Uwaga: Sesje te odbywają się za pośrednictwem GoToWebinar. Jeśli przepisy IT uniemożliwiają dostęp, nie martw się, nagramy wideo i wyślemy je do Ciebie.

 

Biblioteka i Centrum Informacji Naukowej UPP.