Pierwsze on-line forum użytkowników InCites w Polsce

Piątek, 31 marca 2023, godzina 11:00-12:00

Po raz pierwszy w tej formule jeszcze w marcu poprowadzimy forum użytkowników (ale nie tylko) narzędzia InCites w Polsce.

Celem forum jest stworzenie społeczności, w której możemy otwarcie dzielić się naszymi doświadczeniami i sugestiami, a także dowiedzieć się więcej o tym, kto i jak korzysta z InCites Benchmarking and Analytics w swojej instytucji.

Tematem pierwszego spotkania będzie analiza bibliometryczna pod kątem publikacyjno–wydawniczym.

Gościem naszego seminarium będzie Pani dr inż. Beata Adamczak z Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej, która zaprezentuje swoją analizę dotyczącą wpływu różnych czynników na szybkość publikacji na przykładzie wybranych wydawców: MDPI, Taylor & Francis oraz Elsevier.

Serdecznie zapraszamy!

> Link do rejestracji <