Zapraszamy na serię prezentacji internetowych Research Smarter i Web of Science i InCites w praktyce

Wsparcie sukcesu grantowego z pomocą narzędzi Clarivate

Wtorek, 31 października 2023, godzina 11:00-12:00 CET

Konkurencja o finansowanie badań na całym świecie stale rośnie. Biura badawcze i administratorzy badań muszą dostarczać analizy, które będą wspierać ofertę komunikacji naukowej, aby promować przeszłe sukcesy i porównywać się z innymi badaczami w celu ustalenia zwycięskiej strategii. Dołącz do tej sesji, aby dowiedzieć się, jak rozwiązania Clarivate – Web of Science, InCites, Pivot RP i Reviewer Locator – mogą pomóc Ci zabezpieczyć nowe strumienie finansowania i zwiększyć wskaźnik powodzenia grantów Twojej instytucji dzięki spostrzeżeniom opartym na danych.

Prowadzący: Marcin Kapczyński

Web of Science - podstawy wyszukiwania i nawigacji

Czwartek, 9 listopada 2023, godz: 11:00 –12:00 CET

Zobacz, jak poruszać się po nowej platformie Web of Science, aby w pełni wykorzystać jej możliwości. Poznaj nowe funkcje i udogodnienia.

Prowadząca: Dr Klementyna Karlińska-Batres

EndNote online I - tworzenie i zarządzanie biblioteką rekordów

Czwartek, 16 listopada 2023, godz. 13:00-14:00 CET

Dowiedz się, jak automatycznie wprowadzać cytowania i bibliografie w czasie pisania publikacji, dzielić się swoimi rekordami bibliograficznymi i znajdź czasopismo do publikacji swoich badań.

Prowadząca: Dr Klementyna Karlińska-Batres

Więcej informacji oraz materiałów dostępne na naszej
polskiej stronie Web of Science Group